Hwmonitor

HWMonitor je jeden z nejlepších programů pro sledování parametrů všech počítačových komponent.Tento program vyvíjí známá společnost CPUID.HWMonitor shromažďuje všechna možná data z hardwarových senzorů a poskytuje tyto informace ve snadno čitelné podobě.V tomto článku budeme program HWMonitor považovat za co nejpodrobnější.

Klíčové vlastnostiHWMonitor

  • Jednoduché a intuitivní rozhraní
  • Zobrazení informací o teplotě součástí počítače
  • Zobrazení informací o napětí na některých součástkách počítače
  • Zobrazeníinformace o rychlosti rotace chladiče
  • Podpora všech běžných typů senzorů, včetně ITE® IT87 a mnoha dalších
  • Technologie SMART pro zobrazování informací o teplotě pevného disku
  • Podpora speciálního hardwaru pro monitorování parametrů, jako jsou abit® uGuru a Gigabyte® ODIN ™

Kam stáhnout HWMonitor

Program HWMonitor je distribuován zdarma.Abyste ji mohli používat, nemusíte si kupovat licenci.Chcete-li to provést, stáhněte si program z oficiálního webu a nainstalujte.

Stáhnout instalační soubor HWMonitor:

  • Stáhnout zdarma HWMonitor
Stáhnout HWMonitor v archivu zip:
  • Stáhnout HWMonitor

Také existujeProfesionální verze programu se nazývá HWMonitor PRO.Cena za profesionální verzi je od 19,95 do 34,95 EUR.Profesionální verze přidává do programu pouze několik funkcí: schopnost vzdáleně monitorovat, schopnost vytvářet grafy (pro více vizuální vnímání informací), vylepšené programové rozhraní (podpora informačních senzorů v systémové liště) a kontrola rychlosti rotace chladiče.

Stáhněte si HWMonitor PRO na oficiální webové stránce po zakoupení licence.

Jak nainstalovat CPUID HWMonitor

Proces instalace CPUID HWMonitor nemá žádné funkce.Tento program je nainstalován velmi jednoduše.Po stažení je třeba spustit instalační soubor EXE a jednoduše kliknout na tlačítko „Další“.

V jednom z oken instalační program CPUID HWMonitor požádá o svolení k instalaci panelu nástrojů v prohlížeči.Pokud tento panel nástrojů nechcete nainstalovat, zrušte zaškrtnutí políčka a klikněte na „Další“.

Pokud jste program stáhli jako archiv ZIP, nemusíte se vůbec instalovat.Ihned po spuštění souboru EXE bude program připraven k práci.

Jak pracovat s CPUID HWMonitor

Práce s CPUID HWMonitor je také velmi jednoduchá.Stačí spustit program a po několika sekundách program zobrazí všechny informace o součástech vašeho počítače.

Pro normální provoz vyžaduje program administrátorská práva.Pokud je v systému povolena funkce „User Account Control UAC“, pak při spuštění odpovídajícívarování.

Kromě prohlížení dat ze senzorů v reálném čase můžete uložit textovou zprávu o aktuálních indikátorech.Chcete-li to provést, použijte nabídku „File - Save Monitoring data“.