Jak extrahovat hudbu z videa

Pokračujeme v řadě článků o videu a hudbě.V předchozích publikacích jsme zkoumali proces převádění videa a ořezávání hudby.V tomto článku si povíme o tom, jak extrahovat hudbu z videa.

Často je situace, kdy máte video soubor, například hudební video nebo film, a chcete použít hudbu z tohoto video souboru odděleně od samotného videa.V takovém případě musíte hudbu oddělit od videa a uložit jako zvukový soubor.

Jak extrahovat hudbu z videí pomocí zvukového extraktoru Pazera Free

Takže, jakextrahovat hudbu z videa?S tím nám může pomoci bezplatný program s názvem Pazera Free Audio Extractor.Můžete si ji stáhnout na oficiálních webových stránkách http://www.pazera-software.com/products/audio-extractor/.

Takže si stáhněte a nainstalujte program Pazera Free Audio Extractor.Proces instalace nezpůsobí žádné problémy.Jediná věc, kterou musíte věnovat pozornost, je to, že program nabízí instalaci Yandex.Bar, ale můžete odmítnout.

Po instalaci spusťte program.Rozhraní programu je rozděleno na dvě části.V horní části okna programu je seznam video souborů, z nichž se má video extrahovat.Chcete-li do tohoto seznamu přidat své video soubory, použijte tlačítko „Přidat soubory“.Můžete také jednoduše přetáhnout soubory, které chcete, do seznamu.

Dále je třeba nakonfigurovat nastavení zvukusoubor, který získáte při převodu videa.Můžete si vybrat jeden ze standardních profilů s hotovou sadou parametrů.Chcete-li to provést, otevřete seznam naproti nápisu „Profil“.Jakmile vyberete profil s příslušným nastavením.Poté klikněte na tlačítko „Načíst“.

Pokud nejste spokojeni s žádným z připravených profilů, můžete ručně nakonfigurovat všechny parametry budoucího zvukového souboru.

Jakmile vyberete požadovaná nastavení, můžete zahájit proces extrahování hudby z videa.Klikněte na tlačítko "Převést".Výsledný zvukový soubor bude uložen do stejné složky jako video soubor.

Hudbu extrahujeme z videa pomocí online služeb

Pokud vás zajímá, jak extrahovat hudbu z videa bez stahování video souboru do počítače, mohou být pro vás vhodné online služby.Existuje mnoho webů v síti, které nabízejí převést video online na mp3 online, aniž by se video stahovalo do počítače.Můžete například použít službu flvto.com.

Chcete-li získat mp3 s hudbou, zkopírujte adresu stránky z Youtube a vložte ji do formuláře na webu.Poté klikněte na tlačítko „Převést“.Po krátkém stažení nabídne služba stažení hotového souboru mp3.