Jak odstranit reklamy v prohlížeči Google Chrome

Google Chrome je pravděpodobně nejoblíbenější prohlížeč na světě.V RuNet ji používá více než 45 procent uživatelů.Vzhledem k této popularitě není překvapující, že síť má mnoho otázek týkajících se blokování reklam v tomto prohlížeči.Pokud vás tato otázka zajímá, přišli jste na adresu.Zde se dozvíte, jak odstranit reklamy v prohlížeči Google Chrome jednou provždy.

Odstraňujeme reklamyv prohlížeči Google Chrome pomocí AdBlock Plus

AdBlock Plus je nejoblíbenější a osvědčené rozšíření pro deaktivaci reklam.Pokud se tedy rozhodnete odstranit reklamy v prohlížeči Google Chrome, je nejlepší použít toto rozšíření.

Chcete-li nainstalovat AdBlock Plus a jednou a pro všechny odebrat reklamy z prohlížeče Google Chrome, otevřete hlavní nabídku tohoto prohlížeče apřejděte do části „Pokročilá nastavení - rozšíření“ .Nebo do adresního řádku zadejte tuto adresu „chrome: //extensions /“.

Poté byste měli vidět stránku s rozšířeními nainstalovanými v prohlížeči Google Chrome.Zde musíte posunout stránku dolů akliknout na odkaz „Další rozšíření“ .

Dostanete se tak do obchodu s rozšířeními pro prohlížeč Google Chrome.Zde v levém horním rohu obrazovky bude vyhledávací lišta. Zde zadejte název požadovanéhovám rozšíření(v našem případě je to „ AdBlock Plus “).A pod vyhledávacím pruhem vyberte „Rozšíření“, abyste označili, že hledáte rozšíření pro prohlížeč, nikoli aplikaci nebo motiv.Poté stiskněte klávesu Enter

Poté se načtou výsledky hledání.Zde stačí najít rozšíření AdBlock Plus aklikněte na tlačítko „Instalovat“ .

Poté se otevře okno instalace rozšíření.Chcete-li pokračovat , klikněte na tlačítko „Instalovat rozšíření“ .

Poté počkejte, než prohlížeč Google Chrome nainstaluje rozšíření AdBlock Plus.To obvykle trvá jen několik sekund.Po dokončení instalace se v prohlížeči zobrazí stránka informující o úspěšné instalaci.

Nyní otevřete jakoukoli reklamní stránku a zkontrolujte, jak funguje AdBlock Plus.Pokud AdBlock Plus funguje správně, odstraní z prohlížeče všechny možné reklamy.

Nastavení AdBlock Plus.

Pokud si přejete, můžete přizpůsobit AdBlock Plus tak, aby vyhovoval vašim potřebám.Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko rozšíření a přejděte na nastavení.

Poté se před vámi objeví okno s nastavením pro rozšíření AdBlock Plus.

Zde můžete přidat web do bílého seznamu, přidat další filtr pro reklamu nebo vytvořit svůj vlastní filtr pro blokování.

Reklamy v prohlížeči Google Chrome odstraňujeme pomocí Adguard Antibannera

Reklamy v prohlížeči Google Chrome můžete také odstraňovat pomocí jiných rozšíření.Můžete například použítRozšíření Adguarda Antibannera.Toto oprávnění je nastaveno stejným způsobem jako AdBlock Plus.Jděte do obchodu s rozšířeními, do vyhledávání zadejte Adguard Antibanner aklikněte na tlačítko „Install“ .

Po potvrzení instalace rozšíření.

A počkejte, až se otevře stránka informující o úspěšné instalaci rozšíření.

Poté můžete zkontrolovat, jak dobře Adguard Antibanner odstraní reklamy v prohlížeči Google Chrome.

Nastavit Adguarda Antibannera.

K nastavení Adguard Antibanner můžete přistupovat přesně stejným způsobem.Klikněte na tlačítko rozšíření na panelu nástrojů a přejděte na nastavení.

Poté by se mělo otevřít okno s nastavením rozšíření.

Zde můžete povolit nebo zakázat užitečné reklamy, povolit další filtry pro blokování reklam, vytvořit si vlastní filtr nebo přidat web do seznamu vyloučených.

Jak odstranit vyskakovací reklamy v prohlížeči Google Chrome

V některých případech nefunguje odstraňování reklam pomocí rozšíření prohlížeče.Reklama se stále zobrazuje a velmi často se objevují vyskakovací okna, která se mohou objevit na všech stránkách a jsou velmi nepříjemná.Pokud se v prohlížeči Google Chrome setkáte s těmito vyskakovacími reklamami, je na vašem počítači pravděpodobně spuštěn virus reklamy, který reklamu zobrazí.

K odstranění těchto virů je nejlepší použít specializované antiviry.NapříkladMALWAREBYTES Anti-Malware.Tento antivirus je speciálně navržen tak, aby hledal adware malware a vyrovnal se s touto úlohou mnohem lépe než konvenční antiviry.

MALWAREBYTES Anti-Malware je bezplatný program.Stáhněte si jej z oficiálního webu a spusťte jej v počítači.

Poté spusťte kontrolu počítače.

Po dokončení kontroly vymažte všechny nalezené škodlivé objekty a restartujte počítač.Tento postup obvykle postačuje k odstranění vyskakovacích reklam v prohlížeči Google Chrome.