Jak odstranit uložená hesla v prohlížeči Yandex

Při práci se stránkami musí uživatel zadat velké množství přihlašovacích údajů a hesel, které je velmi obtížné zapamatovat.Chcete-li tento problém vyřešit, mají všechny moderní prohlížeče správce hesel, který uživateli umožňuje uložit zadané heslo a použít jej při příští návštěvě webu.Samozřejmě, pokud to bude potřeba, může být kterékoli z těchto hesel odstraněno.V této příručce se dozvíte, jak odstranit uložená hesla z prohlížeče Yandex.

Jak otevřít uložená hesla v prohlížeči Yandex

Všechna hesla uložená v prohlížeči Yandex si můžete prohlížet na zvláštní stránce v nastavení.Tuto stránku můžete otevřít mnoha způsoby.Nejlevnější možností je kliknout na tlačítko se třemi řádky, které se nachází v horní části okna programu, a přejděte do části „ Hesla a karty “ (ve starších verzích se tato část může nazývat „ Správce hesel“).

Můžete také nejprve otevřít nastavení prohlížeče Yandex.

A poté přejděte k části „ Hesla a karty “.

Tak či onak budete přesměrováni do sekce nastavení pro správu uložených hesel.Zde můžete změnit nebo odstranit libovolná hesla uložená v prohlížeči Yandex.

Jak odebrat jednotlivcehesla v prohlížeči Yandex

Jakmile jste v seznamu uložených hesel, můžete je vymazat.Chcete-li odstranit jedno z hesel, najděte je v seznamu, zaškrtněte políčko proti němu a klikněte na tlačítkoOdstranitve spodní části obrazovky.

Pokud je seznam uložených hesel velký a nemůžete najít heslo, které potřebujete, můžete použít vyhledávací lištu umístěnou v levém horním rohu.Zadejte název webu a okamžitě najdete požadovaný záznam

Je-li to nutné, můžete smazat pouze samotné heslo, přičemž uživatelské jméno zůstane uloženo.Chcete-li to provést, klikněte na nalezený záznam a otevřete okno s podrobnými informacemi.

V okně s informacemi musíte vymazat heslo a kliknout na tlačítko „ Uložit “.

Poté se při vstupu na stránku přihlašovací jméno automaticky nahradí do přihlašovacího pole a heslo bude nutné zadat ručně.

Jak odstranit všechna hesla v prohlížeči Yandex najednou

Pokud chcete vymazat všechna uložená hesla, klikněte na zaškrtávací políčko vedle pole „Site“, abyste vybrali všechna najednou.hesla, pak klikněte na tlačítkoOdstranit .

Chcete-li úplně zakázat ukládání hesel, otevřete nastavení prohlížeče Yandex, přejděte na kartu „ Hesla a karty “ a znovu otevřete „ Nastavení ".

Zde můžete zakázat ukládání hesel a dat platebních karet a také deaktivovat automatické doplňování.autorizační formuláře a výzvy při vyplňování těchto formulářů.