Jak odstranit virus, který otevře prohlížeč reklam

V poslední době se reklamní viry staly velmi běžnými.Tento typ viru se nesnaží poškodit vaše data ani infikovat programy.Místo toho se virus zabývá pouze reklamou pro uživatele.Tyto reklamy se mohou zobrazit v prohlížeči, když si uživatel prohlíží webové stránky.Ale někdy virus sám otevře prohlížeč s reklamami.

Nejnepříjemnější věcí v této situaci je, že takové viry nejsou běžnými antivirovými viry často detekovány.Z tohoto důvodu se uživatelé často ptají, jak odstranit virus, který otevře prohlížeč reklam.

Odstraňte virus adwaru pomocí MALWAREBYTES Anti-Malware

MALWAREBYTES Anti-Malware je jedním z nejlepších řešení pro odstranění adware virů, virů v prohlížeči a jiného podobného škodlivého softwaru.Pokud tedy máte v počítači virus, který otevírá prohlížeč s reklamami, je třeba nejprve vyzkoušet MALWAREBYTES Anti-Malware.

Abyste mohli používat MALWAREBYTES Anti-Malware, musíte si ji stáhnout na oficiálních webových stránkách.Chcete-li to provést, přejděte na web https://ru.malwarebytes.org/antimalware/ aklikněte na odkaz „Stáhnout zdarma“ .Můžete si tedy stáhnout bezplatnou verzi tohoto programu.Bezplatná verze nechrání počítač po celou dobu, funguje pouze v režimu skeneru.To však bude stačit k nalezení a odstranění viru.

Po staženíspusťte program a nainstalujte jej do svého počítače .Proces instalace MALWAREBYTES Anti-Malware se neliší odinstalace jiných programů by proto neměla způsobit žádné potíže.

Po instalaci spusťte program.Po spuštění musíte nejprve aktualizovat virovou databázi.Chcete-li to provést , klikněte na odkaz „Vyhledat aktualizace“ .

Poté, co program aktualizuje databázi, můžete zahájit kontrolu počítače.Chcete-li to provést , klikněte na tlačítko s nápisem „Spustit skenování“ .

Poté začne proces kontroly počítače.Čas potřebný k ověření závisí na velikosti systémového disku a rychlosti počítače.

Po dokončení kontroly vymažte všechny nalezené viry.

Poté restartujte počítač.

Jiné programy na odstranění adware virů.

Pokud používáte MALWAREBYTES Anti-Malware, nebylo možné odstranit virus, který otevře prohlížeč s reklamami, můžete zkusit jiné podobné programy.Není realistické analyzovat každý takový program podrobně.Proto vám nabízíme pouze seznam:

  • Spybot - Search & Destroy;
  • Ad-Aware Free Antivirus +;
  • SuperAntiSpyware;
  • Spyware Terminator;
  • Ad-aware SE Personal;