Jak odstranit zvuk z videa

K odstranění zvuku z videa musíte použít jakýkoli editor videa nebo převodník videa .V tomto článku budeme hovořit o tom, jak odstranit zvuk z videa pomocí převaděče SUPER ©.

Converter SUPER © je bezplatný program pro převod videa.Jeho pomocí můžete převést video z jednoho formátu do druhého.Tento převodník podporuje téměř všechny populární video a zvukové formáty.To vám umožní rychle převést mediální soubory bez přemýšlení o tom, jaké formáty program podporuje.Převodník SUPER © je k dispozici ke stažení na oficiálním webu.

Krok č. 1. Otevřete program a přidejte k němu své video.

Tak pojďme do práce.První věc, kterou musíme udělat, je spuštění bezplatného převaděče SUPER ©.Po spuštění programu uvidíte něco jako okno jako na snímku obrazovky.V dolní části okna je seznam souborů, které chcete převést (označené šipkou).

V seznamu souborů musíte přidat video soubory, ze kterých chcete zvuk odstranit.Můžete to udělat jednoduše přetažením požadovaného souboru myší.Můžete také použít klávesovou zkratku CTRL + A.

Krok č. 2. Vyberte příponu souboru.

Poté, co jsme do programu přidali potřebný soubor, musíte pro výstupní soubor vybrat příponu souboru (typ kontejneru).

Musíte vybrat přesně stejnou příponu jako zdrojový soubor, ze kterého chcete zvuk odstranit.V našem případě jsme vybrali MKV, protože soubor přidaný do programu má přesnětakové rozšíření.

Krok # 3. Zakažte kódování videa.

Dále můžete pokračovat v konfiguraci kódování.Aby nedošlo k překódování toku videa při mazání zvuku, musíte povolit funkci Stream Copy v sekci Video.Aktivace této funkce zabrání snížení kvality videa a výrazně zjednoduší nastavení programu.

Po aktivaci funkce Stream Copy se všechna nastavení kódování videa zmizí z okna programu.

Krok # 4. Vyjměte zvuk z videa.

K odstranění zvuku z videa musíte povolit funkci „Zakázat zvuk“ v části „Zvuk“

Povolení „Zakázat zvuk ”zcela odstraní zvuk z vašeho video souboru.

Krok č. 5. Zahajte proces kódování.

To je ono, přípravná fáze je u konce.Klikněte na tlačítko Encode a počkejte, až program dokončí práci s video souborem.

Po skončení procesu kódování se ve složce se zdrojovým souborem objeví nový soubor se stejným názvem.Tento nový soubor již bude tichý.