Jak otevřít formát FLV

Uživatelé často nevědí, jak otevřít FLV.Důvodem je skutečnost, že tento formát není příliš rozšířený a není podporován všemi přehrávači médií.FLV nebo Flash Video je kontejner médií, který se používá pro videa na internetu.

Mnoho populárních webů s online videem používá přesně FLV.Proto poté, co uživatel stáhl video z takového webu, vyvstává zcela předvídatelná otázka, jak otevřít FLV.

Zvažte několik přehrávačů médií pro prohlížení FLV

Media Player Classic je jedním z nejpopulárnějších přehrávačů médií mezi uživateli operačního systému Windows.Tento přehrávač je distribuován samostatně i jako součást balíčků kodeků.Například oblíbená sada kodeků, jako je K-Lite Codec Pack, zahrnuje Media Player Classic.Pokud nevíte, jak otevřít soubor FLV nebo jiný mediální soubor, můžete nainstalovat balík K-Lite Codec Pack a prohlížet soubory FLV pomocí programu Media Player Classic.

Hráč GOM je populárnějším hráčem, o kterém jsme mluvili více než jednou.Přehrávač GOM Player je vybaven vlastními kodeky a umožňuje vám přehrávat téměř jakýkoli mediální obsah.Kromě funkcí, které jsou známé přehrávačům médií, může nahrávat video a zvuk.GOM Player je vybaven podporou angličtiny, japonštiny, korejštiny, čínštiny a ruštiny.

Přehrávač médií VLC je populární přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem.Tento přehrávač médií podporuje operační systémy jako BSD, Mac OS X, Linux, Microsoft Windows.Přehrávač médií VLC získal mezi uživateli velkou popularitu díky podpoře velkého počtu médiíformáty, podpora streamování videa a open source.

The KMPlayer - v porovnání s předchozími programy méně známý, ale přesto si zasluhující hráč.Kromě prohlížení souborů FLV může toto řešení snadno zvládnout i velmi vzácné formáty, jako jsou 3GP, RealMedia a QuickTime.KMPlayer je vybaven vlastními vestavěnými kodeky, umožňuje prohlížet streamované video, poškozené nebo nedostatečně načtené video soubory a také podporuje pluginy z Winampu.