Jak přenášet záložky z jednoho prohlížeče do druhého

Jak přenášet záložky z jednoho prohlížeče do druhého?Pokud musíte ve stejném počítači používat několik různých prohlížečů, pravděpodobně jste tento problém obeznámeni.Například pravidelně používám tři prohlížeče najednou, jedná se o Google Chrome, Mozilla Firefox a Internet Explorer.

V tomto článku budeme uvažovat o malém bezplatném programu, který přesně převede všechny vaše záložky z jednoho prohlížeče do druhého.A zároveň musíte udělat několik kliknutí myší.Tuto úlohu zvládne kdokoli.

Takže, pokud vás zajímá, jak přenést záložky z jednoho prohlížeče do druhého, musíte nejprve stáhnout program Transmute.Program Transmute je distribuován ve třech verzích: bezplatná verze programu s názvem Transmute Standart, pokročilejší verze Transmute Plus za 20 $ a Transmute Pro za 30 $.Verze Transmute Plus a Transmute Pro mají velké množství dalších funkcí pro záložky.Ale zatím je nepotřebujeme.Pro přenos záložek nám bude stačit bezplatná verze Transmute Standart.Tento program si můžete stáhnout na oficiálních webových stránkách gettransmute.com nebo z našich webových stránek.

Stáhněte si program Transmute Standart

Po spuštění programu uvidíte malé okno, ve kterém byste měli vybrat prohlížeče pro přenos záložek.Program podporuje ruský jazyk.Chcete-li přejít na používání ruského jazyka, klikněte na odkaz „Jazyk“ a vyberte jeden z navrhovaných jazyků.Program je však spíše jednoduchývšechny nemusíte přepínat do ruštiny.

Pokračujeme v přenosu záložek z jednoho prohlížeče do druhého

Transmutový program

V horní části okna musíte vybrat prohlížeč, který bude sloužit jako zdroj záložek.Níže je druhý prohlížeč, do kterého budou přeneseny záložky z prvního prohlížeče.Na obrázku výše je jako zdroj záložek vybrán prohlížeč Google Chrome a jako příjemce prohlížeč Mozilla Firefox.Po výběru potřebných prohlížečů klikněte na tlačítko "Start".

Po této obrazovce se ve druhém prohlížeči zobrazí varování o přepsání záložek a zobrazí se také okno s náhledem vašich záložek.Chcete-li tato okna zavřít, klikněte na tlačítko „OK“.

Je třeba poznamenat, že za účelem přenosu záložek z jednoho prohlížeče do druhého musíte před zahájením přenosu zavřít všechny spuštěné prohlížeče, jinak nebude přenos záložek fungovat.