Jak přidat jazyk rozhraní v systému Windows 10

Operační systém Windows 10 umožňuje uživateli přidat jakýkoli jazyk rozhraní.Pokud je tedy aktuální jazyk rozhraní systému Windows 10 odlišný od vašeho vlastního, můžete jej změnit.Níže naleznete podrobné pokyny pro přidání nového jazyka rozhraní do systému Windows 10.

Chcete-li tedy do systému Windows 10 přidat jazyk rozhraní, musíte otevřít „ Ovládací panel “ a přejít načást „Přidání jazyka“.

V této části můžete ovládat nastavení jazyka v systému Windows 10. Zde můžete přidat zejména nové jazyky.Klikněte na tlačítko "Add Language".

Poté se zobrazí seznam dostupných jazyků.Najděte požadovaný jazyk, vyberte jej a klikněte na tlačítko „Přidat“.Například přidáme běloruský jazyk.

Po přidání se jazyk objeví v seznamu jazyků.Dále musíte otevřít „Možnosti“ pro přidaný jazyk.

Otevřete „Možnosti“ a klikněte na odkaz „Stáhnout a nainstalovat jazykový balíček“.

Poté začne stahování a instalace zvoleného jazyka.

Po dokončení instalace vás systém může požádat o restartování.Pokud se takový požadavek objeví, restartujeme počítač a po restartu znovu přejdeme do části „Ovládací panely“ v části „Přidání jazyka“.Zde musíte znovu přejít do „Nastavení“ přidaného jazyka.

Nyní v parametrech jazyka, který jsme přidali, se objevil odkaz „Udělat z něj hlavní jazyk“.Klikněte natoto propojení a ukončit systém.

Po dalším přihlášení se jazyk rozhraní změní na jazyk, který jste přidali.