Jak si vybrat tablet pro hry

Kupující tablet mají různé cíle.Někdo si koupí tablet pro internet, někdo pro hry, někdo jako stylový přístroj, aby ukázal přátelům.V tomto článku si povíme o tom, jak si vybrat tablet pro hry.

Mobilní hry se vyvíjejí obrovskou rychlostí.Před několika lety to byly velmi jednoduché a podobné počítačové hry na začátku 90. let.Situace se však rychle mění.Každý rok se výkon chytrých telefonů a tabletů několikrát zvyšuje.To vám umožní používat stále složitější a náročnější grafiku.Nyní se dokonce některé plnohodnotné počítačové hry přenášejí na mobilní platformy.

Vyberte si tablet pro hry

Pokud si pro hry vyberete tablet, budete potřebovat nejvýkonnější zařízení.Jeho hlavní charakteristikou bude pro vás výkon tabletu.Zatímco úhlopříčka obrazovky, materiály pouzdra a další vlastnosti mizí do pozadí.

Výkon tabletu pro hry

Výkon tabletu závisí na takových složkách, jako jsou: procesor, grafický akcelerátor a RAM.Zvažte tyto komponenty podrobněji.

  • Procesor. Pokud anoPokud si vyberete tablet pro hry, neměli byste kupovat zařízení postavené na neznámém čínském procesoru.Je lepší dát přednost procesorům od známých výrobců.Takovými procesory jsou: Samsung Exynos, Nvidia Tegra a Qualcomm Snapdragon.Mnoho důležitých charakteristik je počet jader a rychlosti hodin.Princip funguje, čím více, tím lépe.
  • Grafický akcelerátor. Aby váš tablet neměl problémy se spouštěním her, musíte se ujistit, že váš procesor je vybaven dostatečně výkonným grafickým akcelerátorem.Nejoblíbenějšími grafickými akcelerátory jsou Adreno a Mali.V současné době jsou relevantní urychlovače jako: Adreno 225, Adreno 3xx, Mali 4xx, Mali 6xx.
  • RAM. Všechno je zde celkem jednoduché.Minimální množství paměti RAM lze považovat za 1 GB.Pokud je to možné, je lepší zvolit modely se dvěma gigabajty paměti.

Obrazovka tabletu pro hry

Další poměrně důležitou součástí hracího tabletu je obrazovka.

  • Velikost obrazovkymoderních tablet se pohybuje od 7 do 10 palců.Je obtížné poskytnout jakákoli doporučení týkající se úhlopříčky tablety.Vše záleží na vašich preferencích a rozpočtu přiděleném na nákup tabletu.Konec konců, 10 palcové tablety stojí jeden a půl nebo dvakrát dražší než podobná zařízení se 7palcovou obrazovkou.
  • Rozlišení. Nepoužívejte příliš vysoké rozlišení.Tablety s vysokým rozlišením značně stojídražší a může pracovat pomaleji. Rozlišení velké obrazovky vyžaduje použití významných systémových prostředků, které mohou nepříznivě ovlivnit výkon tabletu ve hrách.

Množství trvalé paměti herního tabletu

Mobilní hry váží poměrně hodně.Chcete-li tedy do tabletu uložit velký počet nainstalovaných her, musí být vybaven dostatečným množstvím trvalé paměti.Minimální velikost paměti pro tyto účely lze považovat za 16 GB.

Operační systém herního tabletu

Protože si vybereme tablet pro hry a nezohledňujeme jiné funkce operačních systémů, volba operačního systému spočívá v výběru mezi obchodem s aplikacemi pro iOS a obchodem.AndroidMusím připustit, že pro iOS existuje více kvalitních her a programů.Pokud to rozpočet umožňuje, můžete iPad bezpečně vzít.Jinak si vezměte Android a nebudete toho litovat.

Pokud jde o výkon iPadu, zde je vše velmi jednoduché.Apple iPad 4 je vybaven nejvýkonnějším procesorem Apple A6X.Proto, pokud hledáte tablet pro hry, pak mezi iPady 4 je nejlepší volbou iPad 4.