Jak si vybrat tašku na laptop

Dnes si vymyslíme, jak si vybrat tašku na laptop, jaké ochranné vlastnosti mají všechny tašky.A my vám pomůžeme vybrat ten, který vaše finance dovolí.Nyní je výběr tašek tak velký, že přestaly být používány pouze pro přenos z počítače, nyní se mohou pochlubit dobrým estetickým vzhledem a bohatou funkčností.Ještě víc než to, že si můžete koupit kufřík, kabelku a případ obecně, vše, co se vám líbí.Nejdůležitějším úkolem vaku je však přenos a ochrana počítače.

Nejdůležitější vlastností pytle je jeho velikost (logicky).Jeho velikost se měří v palcích, stejně jako matice počítače.To nám dává nápovědu, velikost sáčku by se měla shodovat s velikostí matrice.Počítač by měl pohodlně sedět v sáčku, ale nemůžete ho nechat viset.No, to je v podstatě vše, pro takové vlastnosti si již můžete vybrat ta pravá taška sami.Pokud by však bylo všechno tak jednoduché, myslím si, že by tento článek vůbec nebyl potřeba.Nesmíme však zapomenout na druhou hlavní funkci vaku - ochranu počítače.

Notebook je velmi rozmarná věc, musí být zcela izolován od vlhkosti a mechanického poškození. Přenosný počítač by neměl být lisován, nadměrné zatížení matrice vede k jeho rozpadu a v důsledku toho k velkým nákladům nebo dokonce ke změně počítače.Chcete-li tedy chránit svůj počítač, musíte použít speciální metody ochrany.Moderní tašky jsou vybaveny doplňkemprostředky ochrany a cena se stále více kousne

Pojďme se podívat na všechny způsoby ochrany, které nám dnešní trh s taškami představuje.

 • Odolnost proti vodě.Aby se dosáhlo odolnosti vůči vodě, impregnují výrobci materiály jako nylon a polyester speciálním vodotěsným řešením.Z tohoto důvodu si nemůžete dělat starosti, když spadnete do deště.Ale takové pohodlí samozřejmě stojí další poplatek, stejně jako všechny další bezpečnostní funkce.
 • Zvláštní zabezpečení prostoru, ve kterém je notebook umístěn.Komora je vyztužena speciálním tlumičem nárazu a měkkým materiálem.Mimochodem, tento lék chrání nejen před šokem, ale také před mrazem.
 • Kovové kování.Kovový sáček bude samozřejmě mnohem silnější než obvykle.Ale kovový sáček má velmi velkou minus - je to hmotnost.Může vážit více než dva kilogramy.Nyní již vyrábějí tašky ze speciálního typu plastu, který svými pevnostními vlastnostmi obchází kov a je mnohem lehčí.Zde opět vše záleží na částce, kterou jste ochotni zaplatit.
 • Tuhý rám.To je něco podobného předchozímu odstavci plánu.Kromě kovu existuje mnohem více různých materiálů.Ale tady je vzor, ​​čím tužší je rám, těžší taška.
 • Posílení.Zesílení lze provést pouze v nylonových taškách.Ochrana spočívá v tom, že navíc lemují kovové desky.Opět - hmotnost.Ale někteří lidé nemají takovou váhudůležitější než ochrana.
 • Věnujte pozornost švům.Ochrana notebooku také záleží na nich.Švy by měly být rovnoměrné a přesné.
 • Pro notebook existuje dodatečná ochrana před bočními nárazy.Používá se speciální technologie - pomocí airbagů.
 • Dalším parametrem, nad kterým lze definovat ochranu, je hustota materiálu.Neexistuje způsob, jak to zjistit hlasem, mělo by se to zeptat v obchodě.Moderní tašky mají 400 až 1000 denier.Stojí za zmínku, že čím je materiál hustší, tím silnější je.

Nyní víte, jakou dodatečnou ochranu můžete za svůj počítač získat za své peníze.

Nyní pojďme mluvit o tom, jaký druh tašek může být:

 • Toto je taška.To znamená, že můžete mít v ruce přenosný vak a můžete ho také zavěsit na rameno.Jeho hlavním rysem je velká přítomnost kapes.
 • Aktovka.Všechno je velmi jednoduché.Funkčnost, to je vše, co je potřeba: k přenosu a ochraně.Má také obchodní styl.
 • Batoh.Snad nejvhodnější řešení.Vaše ruce jsou volné a neunaví se.Je to velmi výhodné pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl.
 • Případ.Obchodní a prestižní vzhled.Pevné pouzdro a měkké uvnitř, což je to, co potřebujete pro notebook.Chrání před téměř všemi efekty.Jedinou zápornou hodnotou je hmotnost, protože pro tento případ se nejčastěji používá kov.
 • Složka.Toto je nejlevnější druh.Nemá žádné metody ochrany.Používá se jako případ.

Teď už víte, jaké existují způsoby, jak chránit vašepočítač.Také jste se naučili všechny druhy tašek.Všechno ostatní je na vás a vaší peněžence.