Jak snížit hudbu

Proč byste mohli potřebovat ořezávat hudbu?Situace je jiná.Například se vám opravdu líbila skladba nebo melodie a chcete ji nastavit jako hovor do telefonu.Nebo chcete vložit část kompozice do videa nebo prezentace.

Pokud jste potřebovali snížit hudbu, pak pravděpodobně víte, že to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát.Nejprve musíte najít program pro řezání hudby a pak správně odříznout správnou část kompozice.V tomto článku se budeme zabývat řadou programů a podrobně hovoříme o tom, jak snížit hudbu.

Jak ořezávat hudbu pomocí frézy a editoru MP3 zdarma

Zvažte proces ořezávání hudbyna příkladu programu Free MP3 Cutter and Editor.Pomocí tohoto programu můžete snížit požadovanou část kompozice pouhými několika kliknutími myši.

Stáhněte a nainstalujte program.Po spuštění se zobrazí okno s nabídkou k otevření souboru.Klikněte na tlačítko „Otevřít“ a vyberte požadovaný soubor MP3.Kromě toho můžete soubor načíst do programu pouhým přetažením.

Po otevření hudebního souboru můžete začít pracovat.Pomocí myši můžete procházet kompozicí.Klikněte na vybrané místo a klikněte na tlačítko „Přehrát“.Přehrávání skladby začne od vybraného bodu.

Pomocí tlačítek „Set Start“ a „Set stop“ můžete vybratpočáteční a koncový bod průchodu ve složení, po kterém bude průchod zvýrazněn.Můžete také vybrat část kompozice pomocí myši.Klikněte na správné místo a bez uvolnění tlačítka myši přesuňte kurzor na jiné místo.

Poté, co jste vybrali část kompozice, můžete použít tlačítka umístěná ve spodní části programu.

  • Odstranit vybranou - smazat vybranou část;
  • Odstranit nevybrané - smazat vše kromě vybrané části;
  • Change Volume - změna hlasitosti;
  • Maximalizace hlasitosti - zvýšení hlasitosti;
  • Fade In - přidejte efekt plynulého zvyšování objemu;
  • Fade Out - přidá efekt plynulého snížení objemu;
  • Převést na stereo - převést hudbu na stereo;
  • Převést na mono - převést hudbu do mono režimu;

Po oříznutí hudby a přidání požadovaných efektů je třeba výslednou kompozici uložit.Klikněte na tlačítko "Uložit".Proces ukládání oříznuté hudby může nějakou dobu trvat, počkejte, až program dokončí práci.

Hudbu ořezáváme pomocí mp3cut.foxcom.su

Na mp3cut.foxcom.su můžete ořezávat hudbu online přímo v prohlížeči.

Chcete-li to provést, přejděte na tento web a klikněte na tlačítko "Stáhnout" av okně, které se otevře, vyberte požadovaný soubor MP3.Poté přetáhněte nůžky pod pruh tak, aby byla vybrána část hudby, kterou chceme oříznout.Vybranou část si můžete poslechnout, klikneme na tlačítko „Přehrát“.

Za účelem uložení vybranéhosoučástí hudební skladby klikněte na tlačítko „Oříznout“ a výsledný soubor MP3 uložte.