Jak vydávat zvuk z mikrofonu do reproduktorů nebo sluchátek

Po připojení mikrofonu k počítači se uživatelé často ptají, jak vydávat zvuk z mikrofonu do reproduktorů nebo sluchátek.V tomto krátkém článku popíšeme dva způsoby, jak toho lze dosáhnout.

Metoda číslo 1. Nastavení zvuku ve Windows.

Chcete-li vydávat zvuk z mikrofonu do reproduktorů nebo sluchátek, musíte nejprve otevřít nastavení zvuku.Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu reproduktoru na hlavním panelu a v zobrazeném okně vyberte „Záznamová zařízení“.

Poté se před vámi objeví okno „Zvuk“, otevřete kartu „Záznam“.

Toto okno lze otevřít také pomocí „ovládacího panelu“.Chcete-li to provést, musíte otevřít "Ovládací panely" a přejít do části "Hardware a zvuk - zvuk".A potom v okně „Zvuk“ otevřete kartu „Záznam“.

Takže poté, co otevřete okno „Zvuk“ na kartě „Záznam“, musíte přejít na vlastnosti mikrofonu.Vyberte myší pomocí mikrofonu a klikněte na tlačítko „Vlastnosti“.

Ve vlastnostech mikrofonu přejděte na kartu „Poslouchat“ a tam aktivujte funkci „Poslouchat z tohoto zařízení“.Aktivace této funkce vám umožní výstup zvuku z mikrofonu do reproduktorů nebo sluchátek.

Chcete-li uložit nastavení mikrofonu, zavřete všechna okna stisknutím tlačítka „OK“.Chcete-li zvuk mikrofonu odebrat z reproduktorů nebo sluchátek, stačí znovu přejít do vlastností mikrofonu a vypnoutzařízení. “

Metoda číslo 2. Nastavení zvukové karty.

Prostřednictvím nastavení zvukové karty můžete také vystupovat zvuk z mikrofonu do reproduktorů nebo sluchátek.Chcete-li to provést, otevřete nastavení zvukové karty a najděte tam nastavení mikrofonu.

Mezi dostupnými parametry mikrofonu by měla být funkce „Poslouchat z tohoto zařízení“.