Jak vypálit bitovou kopii Windows 7 na flash disk přes UltraISO

Moderní notebooky jsou stále méně vybaveny jednotkou CD.A taková zařízení, jako jsou ultrabooky a netbooky, se jednotky vůbec nevyskytují.Odmítnutí jednotky způsobí, že mobilní zařízení bude lehčí a tenčí.Zároveň se však uživatelé potýkají s určitými problémy ve své práci.Chcete-li například nainstalovat systém Windows 7 na zařízení bez jednotky, musíte vytvořit spouštěcí jednotky flash.V tomto článku budeme hovořit o tom, jak vypálit obraz Windows 7 na USB flash disk prostřednictvím UltraISO.

Krok # 1. Otevřete bitovou kopii systému Windows 7 v aplikaci UltraISO.

Chcete-li zapsat obrázek Windows 7 na USB flash disk pomocí programu UltraISO, musíte nejprve otevřít tento obrázek.Chcete-li to provést, spusťte UltraISO, otevřete nabídku „Soubor“ a vyberte „Otevřít“.

Výsledkem je standardní okno pro výběr souboru.Zde musíte vybrat soubor ISO s obrázkem Windows 7, který chcete vypálit na USB flash disk.

Poté se v rozhraní UltraISO objeví soubory z vybraného obrazu disku.Je lepší nedotýkat se těchto souborů, jinak spouštěcí jednotka Flash nemusí fungovat.

Krok č. 2. Připojte jednotku USB Flash k počítači a začněte zaznamenávat obraz Windows 7.

Dále je třeba k počítači připojit jednotku USB Flash,na které máte v plánu vypálit obraz Windows 7 pomocí UltraISO.Chcete-li to provést, jednoduše připojte jednotku USB Flash k jakémukoli portu USB a vyčkejte, dokud jej systém nerozpozná.Po připojení jednotky flash se vraťte do programu UltraISO.Nyní musíte otevřít nabídku„Vlastní načítání“ a vyberte „Vypálit obraz pevného disku“.

Poté se otevře okno pro záznam obrazu disku.Zde musíte vybrat jednotku USB flash, na které chcete vypálit obraz Windows 7. Vyberte požadovanou jednotku USB Flash a klikněte na tlačítko „Vypálit“.

Poté program UltraISO upozorní na vymazání všech dat z USB flash disku a pokud s tím uživatel souhlasí, začne nahrávat bitovou kopii Windows 7 na USB flash disk.

Krok č. 2: Počkejte, než UltraISO dokončí záznam obrazu.

Nyní musíte počkat, až UltraISO zapíše obrázek Windows 7 na USB flash disk.To obvykle trvá jen několik minut.

Po dokončení záznamu bude připravena spouštěcí jednotka USB Flash se systémem Windows 7.

Mimochodem doporučujeme přečíst si článek o vypalování obrazu na disk pomocí UltraISO.