Jak vypálit obraz na disk přes UltraIso

Disky CD jsou stále častěji nahrazovány jednotkami flash a dalšími paměťovými zařízeními, ale stále se používají.Proto je velmi důležité, abyste je mohli používat.V tomto článku budeme hovořit o tom, jak vypálit obraz na disk přes UltraIso.

Krok # 1. Otevřete bitovou kopii disku pomocí UltraIso.

Pokud chcete vypálit obraz na disk pomocí UltraIso, musíte nejprve spustit UltraIso a otevřít obraz disku.Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko "Otevřít", které je umístěno na panelu nástrojů.

Můžete také otevřít obrázek pomocí nabídky „File - Open“.

Poté se zobrazí standardní okno pro výběr souborů.Zde jednoduše vyberte obraz disku, který chcete vypálit, a klikněte na tlačítko „Otevřít“.

V důsledku výše uvedených akcí by se obsah vybraného obrazu disku měl objevit v okně programu UltraIso.

Krok č. 2: Zahajte záznam obrazu.

Dále stačí začít zaznamenávat snímek.Klikněte na tlačítko "Vypálit obraz CD", které je umístěno na panelu nástrojů.

Můžete také zahájit nahrávání obrazu pomocí nabídky „Nástroje - Vypálit obraz CD“ nebo pomocí klávesy F7 na klávesnici.

V důsledku toho se zobrazí okno pro záznam obrazu na disk.V této fázi stačí vložit disk do jednotky (pokud již nebyl vložen) a kliknout na tlačítko „Vypálit“.

Pokud máte jednorázový nebo prázdný disk, nahrávání se začne okamžitě.Pokud jstePokud používáte přepisovatelný disk a jsou na něm data, program vás nejprve požádá o potvrzení čištění disku.Chcete-li pokračovat zde, musíte kliknout na tlačítko „Ano“.

Poté program začne mazat disk a po vyčištění se obrázek okamžitě zapíše na disk.

Nyní stačí počkat, až UltraIso zapíše obrázek na disk.

Jak zapsat obraz na flash disk přes UltraIso

Je třeba dodat, že s programem UltraIso můžete také zapisovat obrazy disku na flash disky.Chcete-li to provést, musíte otevřít bitovou kopii disku v programu UltraIso (jak je popsáno v kroku č. 1) a poté otevřít nabídku „Samonakládací - Vypálit obraz pevného disku“

.zobrazí se okno pro záznam snímků na flash disky.V tomto okně musíte vybrat USB flash disk, který chcete použít pro nahrávání, a klikněte na tlačítko "Record".

Poté vás společnost UltraIso upozorní, že stará data budou z USB flash disku odstraněna.Abyste mohli pokračovat, musíte kliknout na tlačítko „Ano“.

Poté začne proces záznamu obrazu na flash disk.