Jak vypálit Windows 8 na USB flash disk

Moderní notebooky a počítače jsou stále častěji k dispozici bez obvyklé optické jednotky. Windows můžete na taková zařízení nainstalovat pouze z USB flash disku, zatímco operační systémy jsou distribuovány na CD-ROM nebo ve formě ISO souborů.V této situaci se uživatelé často ptají, jak vypálit Windows 8 na USB flash disk.

Existuje několik způsobů, jak vypálit Windows 8 na USB flash disk.V tomto článku se budeme zabývat dvěma nejoblíbenějšími způsoby: pomocí programu

Vypálit Windows8 na USB flash disk pomocí nástroje pro stahování USB /DVD Windows 7

Nejprve musíte spustit programWindows 7 USB /DVD stáhnout nástroj(zde si jej můžete stáhnout zde ]).Po spuštění se zobrazí okno, ve kterém musíte vybrat obraz ISO pro záznam na USB flash disk.

Klikněte na tlačítko „ Procházet “ a vyberte soubor ISO operačního systému Windows 8. Pokud nemáte soubor ISO, ale existuje instalační CD, můžete vytvořte soubor ISO a vypálte Windows 8 na USB flash disk.Poté, co vyberete bitovou kopii disku, klikněte na tlačítko „ Další “.

Poté vás nástroj pro stažení USB /DVD systému Windows 7 požádá, abyste vybrali jednotku, kterou chcete použít pro nahrávání Windows 8. Klikněte na „ zařízení USB ".

Dále vás program vyzve k výběru jednotky USB flash, na kterou chcete vypálit Windows 8. Po výběruflash disky musíte kliknout na tlačítko „ Zahájit kopírování “.

Po kliknutí na tlačítko „ Zahájení kopírování “ program upozorní na vymazání dat z USB flash disku.Pokud jednotka flash neobsahuje potřebné soubory, klikněte na tlačítko „ Vymazat zařízení USB “.

Všechny tyto jednoduché kroky stačí k vypálení Windows 8 na USB flash disk.Po dokončení programu obdržíte plně spouštěcí USB flash disk s Windows 8.

Vytvořte bootovací USB flash disk ze Windows 8 na USB flash disk pomocí programu UltraISO

Můžete také použít programUltraISO .Aby bylo možné vytvořit zaváděcí USB flash disk se systémem Windows 8 pomocí programu UltraISO, musíme otevřít soubor ISO se systémem Windows 8 v programu UltraISO.To lze provést pomocí tlačítka „ Otevřít “ na programovém panelu UltraISO nebo pomocí nabídky „ Soubor - Otevřít “.

Dále musíte otevřít nabídku „ Boot “ a vybrat „ Vypálit obraz pevného disku “.

Poté se zobrazí okno „ Write Disk Image “.Zde musíte vybrat jednotku, aby bylo možné vytvořit spouštěcí USB flash disk s Windows 8.

Poté můžete kliknout na tlačítko „ Uložit “.Před vytvořením spouštěcí jednotky USB Flash vás UltraISO upozorní, že všechna data budou smazána.

Pokud neexistují žádné potřebné soubory, klikněte na „ ANO “ a UltraISO zahájí proces vytváření zaváděcí jednotky USB Flash v systému Windows 8.