Jak vytvořit odtrhovací reklamy v aplikaci Word

Odtrhávací reklamy jsou skvělý způsob, jak ostatním sdělit, že prodáváte, kupujete nebo poskytujete nějaký druh služby.V tomto článku vám ukážeme, jak provést takové oznámení v textovém editoru Word.Tento článek bude užitečný pro všechny nedávné verze tohoto programu.Včetně Word 2007, 2010, 2013 a 2016.

Chcete-li v aplikaci Word vytvořit odtrhávací reklamy s telefonními čísly, musíte nejprve vytvořit tabulku a trochu ji nastavit.Chcete-li to provést, přejděte na kartu "Vložit" a pomocí tlačítka "Tabulka" vytvořte tabulku se dvěma řádky a maximálním počtem sloupců.

Jako výsledek byste měli získat něco podobného této tabulce s 20 buňkami.

Nyní musíte zkombinovat první řadu buněk do jednoho velkého řádku, abyste vytvořili místo pro reklamní text.To se provádí následujícím způsobem: vyberte všechny buňky v prvním řádku myší, přejděte na kartu "Rozvržení" a klikněte na tlačítko "Kombinovat buňky".

Buňky můžete také kombinovat tak, že je vyberete myší a kliknete na ně pravým tlačítkem.

Výsledkem je, že v horní části tabulky získáte jeden dlouhý řádek, do kterého můžete zadat text reklamy.

Poté můžete začít nastavovat druhou část oznámení, která bude obsahovat odtrhávací papíry s telefonním číslem.Nejprve musíte změnit směr textu v buňkách druhého řádku.To provedete tak, že myší vyberete druhý řádek tabulky, kliknete na něj pravým tlačítkem a v nabídce, která se otevře, vyberte "Směr textu".

Dalšíobjeví se malé okno.Zde musíte vybrat svislý směr textu a kliknout na tlačítko „OK“.

Kromě toho je třeba zarovnat text v buňkách.Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na vybrané buňky a vyberte zarovnání na střed.

Nyní zbývá pouze vyplnit text druhého řádku oznámení.Chcete-li to provést, zadejte své telefonní číslo a vyberte vhodnou velikost písma.Po vyplnění jednoho odtrženého kusu papíru jednoduše zkopírujte jeho obsah do zbývajících buněk.V důsledku toho byste měli získat něco podobného s odtrhávacími telefonními čísly.

Chcete-li šetřit papír, můžete před tiskem pomocí této reklamy vyplnit celou stránku.Chcete-li to provést, zkopírujte celou tabulku tolikrát, kolikrát je třeba, pomocí klávesových zkratek Ctrl-C a Ctrl-V.