Jak zakázat JavaScript v prohlížeči Google Chrome

JavaScript na některých stránkách může uživatelům způsobit mnoho problémů.Někdy pomocí JavaScriptu je místní nabídka zakázána nebo zakázána pro kopírování textu.Chcete-li taková omezení obejít, musíte JavaScript zakázat.V tomto článku budeme hovořit o tom, jak zakázat JavaScript v Google Chrome.

JavaScript v prohlížeči Google Chrome lze deaktivovat dvěma způsoby: prostřednictvím nastavení nebo pomocí zvláštního rozšíření.Nejprve zvažte postup deaktivace JavaScriptu v prohlížeči Google Chrome pomocí nastavení vašeho prohlížeče.

Nejprve otevřete okno nastavení.Klikněte na tlačítko v pravém horním rohu a vyberte „Nastavení“.

V okně, které se otevře, musíte povolit zobrazení dalších nastavení.Klikněte na odkaz „Zobrazit pokročilá nastavení“.

Dále je potřeba najít sekci „Osobní nastavení“ a kliknout na tlačítko „Nastavení pro obsah “.V okně, které se otevře, můžete v prohlížeči Google Chrome povolit nebo zakázat zpracování JavaScriptu.

Zde také můžete povolit nebo zakázat JavaScript pro jednotlivé weby.Klikněte na tlačítko „Spravovat výjimky“.

Tento způsob deaktivace JavaScriptu v prohlížeči Google Chrome je velmi jednoduchý, ale není vždy vhodný.Pro zjednodušení procesu můžete nainstalovat rozšíření Quick Javascript Switcher.Pomocí tohoto rozšíření můžete povolit nebo zakázat JavaScript v prohlížeči Google Chrome jediným kliknutím na tlačítko na panelu nástrojů.

Chcete-li stáhnout a nainstalovat toto rozšíření, klikněte na odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/quick-javascript-switcher/geddoclleiomckbhadiaipdggiiccfje.

Po instalaci se na panelu nástrojů Google Chrome objeví speciální tlačítko, pomocí kterého můžete povolit nebo zakázat Javascript.