Jak změnit heslo v STEAMU

STEAM je internetový obchod pro prodej počítačových her a softwaru v digitální podobě.Původně byl Steam vytvořen společností Valve, aby distribuoval své vlastní hry a aktualizace pro ně.Později však prostřednictvím této služby začaly být prodávány hry jiných vývojářů.V poslední době se na Steamu objevily také programy.STEAM má také sekci nazvanou „Komunita“.Je to něco jako sociální síť pro milovníky počítačových her.

Tento článek se věnujeme jednomu z problémů, s nimiž se uživatelé tohoto internetového obchodu často setkávají.Konkrétně, změna hesla.Potřeba změnit heslo ve službě Steam může nastat v různých situacích.Například, pokud jste při registraci zadali nespolehlivé heslo nebo máte podezření, že vaše heslo bylo odcizeno vetřelci.Pokud se nacházíte v jedné z těchto situací a nevíte, co dělat, měl by vám tento článek pomoci.Nyní se dozvíte, jak změnit heslo ve službě Steam.

Krok č. 1. Otevřete nastavení Steam.

Chcete-li změnit heslo ve službě Steam, musíte v počítači spustit program STEAM a přejít na jeho nastavení.Změna hesla prostřednictvím oficiálního webu STEAM nebude fungovat, musíte program použít.Spusťte proto Steam a okamžitě otevřete nabídku Steam, která je umístěna v levém horním rohu okna Steam.V této nabídce musíte vybrat „Nastavení“.

Krok č. 2. Klikněte na tlačítko „Změnit heslo nebo bezpečnostní otázku“.

Po zadání nastavení by se před vámi mělo objevit okno s tlačítkem"Změňte heslo nebo bezpečnostní otázku."Klikneme na toto tlačítko a zahájíme postup pro změnu hesla ve službě Steam.

Pokud neexistuje tlačítko „Změnit heslo nebo bezpečnostní otázku“, věnujte pozornost části nastavení, ve které se nacházíte.Měli byste mít otevřenou sekci Účet.

Krok č. 3. Vyberte položku „Chci změnit heslo“.

Po kliknutí na tlačítko by se před vámi mělo objevit malé okno.Zde si můžete vybrat jednu ze dvou možností: „Chci změnit heslo“ nebo „Chci změnit tajnou otázku“.Chcete-li změnit heslo, vyberte položku „Chci změnit heslo“ a klikněte na tlačítko „Další“.

Krok č. 4. Zadejte aktuální heslo pro Steam.

Next Steam bude vyžadovat zadání aktuálního hesla pro účet.Zadejte heslo, které se aktuálně používá, a znovu klikněte na tlačítko „Další“.

Pokud zapomenete heslo od STEAM, změna nebude fungovat.V takovém případě budete muset použít postup pro obnovení hesla.

Krok č. 5. Zadejte ověřovací kód, který byl zaslán na váš e-mail, a nové heslo.

Dalším krokem je kontrola e-mailu, který byl spojen s tímto účtem ve službě Steam.K tomuto e-mailu by měl být doručen dopis s ověřovacím kódem.Zkopírujte tento kód a vložte do prvního textového pole.

Po zadání ověřovacího kódu můžete zadat nové heslo a kliknout na tlačítko „Další“.Při zadávání nového hesla věnujte pozornost rozloženíPoužívá se klávesnice a zda je zapnutá funkce Caps Lock.

To je vše.Změnili jste heslo ve službě Steam.Můžete se odhlásit a přihlásit pomocí nového hesla.