Jak změnit jazyk ve službě Steam

Steam je nejoblíbenější herní platformou pro PC.Tuto platformu používá téměř každý, kdo hraje alespoň trochu počítačové hry.

Vzhledem k rozšíření této platformy se s ní často vyskytují otázky.Například uživatelé často zajímají, jak změnit jazyk ve službě Steam.Tento problém budeme posuzovat v tomto materiálu.

Krok č. 1. Otevřete Steam a přejděte na nastavení.

Chcete-li změnit jazyk ve službě Steam, musíte v počítači spustit program Steam a přejít na nastavení.Chcete-li to provést, otevřete rozbalovací nabídku „Steam“ a vyberte „Nastavení“.

Krok č. 2. Přejděte do části „Nastavení“ rozhraní.

Dále musíte jít do sekce s nastavením rozhraní, klikněte na sekci „Interface“ v pravé postranní nabídce okna nastavení.

Krok č. 3. Změňte jazyk a uložte nastavení.

Po přepnutí do sekce „Rozhraní“ musíte otevřít rozbalovací nabídku se seznamem dostupných jazyků (v seznamu jazyků jsou ruský a ukrajinský jazyk), vyberte požadovaný jazyk a uložte nastavení kliknutím nana tlačítko „Ok“.Po kliknutí na tlačítko „Ok“ se objeví okno nabízející restart programu.Po restartu začne Steam používat nový jazyk.

Je třeba poznamenat, že v programu Steam a na store.steampowered.com se jazyk mění nezávisle na sobě.To znamená, že změna jazyka v programu Steam nemá vliv na web a změna jazyka na webu nemá vlivovlivňuje jazyk v programu.Pokud chcete změnit jazyk na webu, musíte kliknout na své uživatelské jméno a v nabídce, která se otevře, vyberte „Změnit jazyk“.