Jak zobrazit heslo pod hvězdičkami

Heslo - hlavní prostředky ochrany informací.Hesla se používají téměř všude: k zapnutí počítače, přístupu k souborům, prohlížení e-mailů nebo zadávání vašeho osobního účtu na webech.Typický uživatel počítače si musí pamatovat alespoň tucet různých hesel.Není proto překvapivé, že se na tato hesla někdy zapomíná.

Na první pohled je zapomenuté heslo katastrofa.Získat přístup k tomu, co je chráněno tímto heslem, již nebude fungovat.Někdy však není všechno tak děsivé.Pokud je například vaše heslo uloženo v počítači a zobrazeno jako tečky nebo hvězdičky, je pravděpodobnost, že ho budete moci obnovit, poměrně vysoká.

Jak jste možná uhodli, tento článek bude diskutovat o tom, jak zobrazit heslo pod hvězdičkami.Okamžitě zvážíme tři způsoby, které vám to umožní snadno a bez námahy.

Jak zjistit heslo pod hvězdičkami v prohlížeči

Heslo pod hvězdičkami v prohlížeči lze snadno získat.Je velmi snadné zjistit, že nevyžaduje žádný další software.

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome , klikněte pravým tlačítkem myši na textové pole s heslem pod hvězdičkami a vyberte možnost „Zobrazit kód položky“.

Poté, předtímZobrazí se okno s kódem HTML pro tuto stránku.Zvýrazní se řádek s formulářem pro zadání hesla.

Dále je třeba změnit typ tohoto pole z "type =" password "" na "type =" text "".Za tímto účelem klikneme pravým tlačítkem myši na vybraný řádek (řádek s polem s heslem) a v zobrazené nabídce vybereme „Upravit jako HTML“.

Poté budete mít možnost tento řádek upravit.

Chcete-li změnit typ textového pole, musíte nahradit type = "password" řetězcem type = "text".Ostatní parametry tohoto časového rámce není třeba měnit.Po úpravě řádku stisknutím klávesy F2 deaktivujte režim úpravy kódu HTML.

Po těchto manipulacích bude heslo na stránce viditelné.

Podobně můžete vidět heslo pod hvězdičkami a v prohlížeči Mozilla Firefox .Chcete-li to provést, otevřete stránku s uloženým heslem, klikněte pravým tlačítkem myši na pole s hvězdičkami a vyberte možnost Prozkoumat položku.

Poté uvidíte HTML kód stránky, na které bude zvýrazněn řádek pro zadání hesla.

Stejně jako dříve je třeba změnit typ textového pole z type = "password" na type = "text".Za tímto účelem poklepejte na parametr type = "password".

Poté můžete tento parametr upravit.Po změně typu textového pole se heslo pod hvězdičkami zobrazí.

V Internet Exploreru se všechno děje úplně stejně .Otevřeme stránku s heslem pod hvězdičkami, klikněte pravým tlačítkem na pole heslamyši a vyberte položku „Zkontrolovat položku“.

Poté uvidíte HTML kód stránky.

Poklepejte na parametr, který chceme upravit.

V zobrazeném textovém poli změňte „heslo“ na „text“ a heslo pro stránky se zobrazí.

Jak zobrazit heslo pod hvězdičkami v nastavení prohlížeče

Kromě toho existuje další způsob, jak zjistit hesla pod hvězdičkami v prohlížeči.Stačí zadat nastavení programu a zobrazit uložená hesla.

V prohlížeči Google Chrome se to provádí takto .Otevřete hlavní nabídku a přejděte na „Nastavení“.

V Nastavení přejděte dolů na stránku a klikněte na odkaz „Zobrazit pokročilá nastavení“.Poté klikněte na odkaz „Spravovat uložená hesla“, který se nachází v sekci „Hesla a formuláře“.

V okně, které se otevře, uvidíte pod hvězdičkami hesla, která jsou uložena v nastavení prohlížeče Google Chrome.

Abyste si mohli prohlédnout heslo, jednoduše vyberte požadovaný web ze seznamu a klikněte na tlačítko „Zobrazit“.

Tuto funkci má také Mozilla Firefox. Abyste si mohli prohlédnout uložená hesla v prohlížeči Mozilla Firefox, musíte otevřít „Nastavení“, přejděte na kartu „Ochrana“ a klikněte na tlačítko „Uložená hesla“.

Poté se před vámi otevře okno, ve kterém musíte kliknout na tlačítko „Zobrazit hesla“.

Poté uvidíte všechna heslapod hvězdami v prohlížeči Mozilla Firefox.

Zobrazení hesel v jiných programech

Prohlížeč není zdaleka jediným programem, který ukládá hesla.Pokud potřebujete vidět uložené heslo v FTP klientovi nebo jiném programu, musíte se uchýlit k používání programů třetích stran.

K zobrazení hesla pod hvězdičkami v jiných programech můžete použít program pwdcrack.Tento program je zcela zdarma a lze jej stáhnout na webové stránce http://www.amlpages.com/pwdcrack.shtml.

Abyste mohli tento program používat, musíte kliknout na tlačítko „Povolit“ a přesunout kurzor nad pole hesla.Poté se v pwdcrack zobrazí požadované heslo.