Kde je spuštění v systému Windows 10

Ve Windows 7 a starších verzích tohoto operačního systému měla nabídka Start vždy složku „ Spuštění “.S jeho pomocí můžete snadno a rychle přidat jakýkoli program do spuštění systému Windows.V systému Windows 10 však nabídka Start tuto složku již neobsahuje.Mnoho uživatelů se proto zajímá o místo, kde je spouštění umístěno v systému Windows 10.

Metoda číslo 1. Hledáme složku „Spuštění“ ručně.

Nalezení spouštěcí složky je poměrně jednoduché.Chcete-li začít , povolte zobrazení skrytých složek a souborů.Chcete-li to provést, otevřete libovolnou složku a na kartě "Zobrazit" klikněte na tlačítko "Možnosti".Poté by se před vámi mělo otevřít okno „Možnosti složky“.Zde musíte vypnout funkci „Skrýt chráněné systémové soubory“ a povolit funkci „Zobrazit skryté soubory, složky a jednotky“.Po provedení všech změn nezapomeňte nastavení uložit kliknutím na tlačítko „OK“.

Všechno, v tomto je příprava dokončena.Nyní můžeme určit, kde se spouštěcí program nachází ve Windows 10. Chcete-li to provést, otevřete systémovou jednotku (ve většině případů jednotku C) a jděte po cestě:

  • Users \ Your_Username \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows\ Hlavní menu \ Programy \ Spuštění

V anglické verzi systému Windows 10 bude tato cesta vypadat asi takto:

  • Uživatelé \ User_name \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \Nabídka Start \ Programy \ Spuštění

Metoda číslo 2. Hledáme složku „Spuštění“ prohledáním systémové jednotky.

Spouštěcí složku můžete najít také hledáním.Chcete-li to provést, otevřete systémovou jednotku a zadejte do vyhledávacího poleslovo „Uvedení do provozu“.Jakmile systém dokončí vyhledávání, otevřete složku umístěnou ve složce Uživatelé.

Použití vyhledávání je jednodušší, ale zabere to více času.Protože je hledání této složky poměrně pomalé.

Metoda č. 3. Otevřete složku Startup pomocí nabídky Run.

Spouštěcí složku můžete otevřít také pomocí nabídky Run.Chcete-li to provést, stiskněte kombinaci kláves Windows-R av okně, které se otevře, zadejte:

  • % APPDATA% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programy \ Startup

Po provedení tohoto příkazuna obrazovce by se měla otevřít spouštěcí složka.