Program pro rozbití pevného disku

Rozdělení pevného disku je proces rozdělení jednoho disku na několik logických jednotek.V tomto článku se podíváme na populární programy pro rozbití pevného disku.

Operační systém Windows 7 je vybaven vestavěným obslužným programem pro rozdělení disků.Chcete-li jej spustit, jděte po cestě: Start - Ovládací panely - Systém - Správa - Správa počítače - Správa disků.

Spuštěním obslužného programu pro správu disků získáte přístup ke všem nezbytným funkcím.U stávajících disků můžete provádět: mazat, formátovat, měnit písmeno, komprimovat a mazat disk.Pokud je k počítači připojen nový pevný disk bez rozdělení na oddíly, můžete jednotku rozdělit na oddíly.

Pokud vám možnosti vestavěného nástroje pro rozdělení disku nestačí, můžete použít programy třetích stran.

Obsah
  1. Bezplatné programy pro rozbití disku
  2. Placené programy pro rozbití disku
Bezplatný software pro dělení disku

Wondershare Disk Manager zdarma

Neexistují dobré dobré programy pro dělení diskůhodně.Jedním takovým programem je Wondershare Disk Manager Free.Tento program umožňuje vytvářet, mazat, kopírovat formát a převádět oddíly.Program má velmi jednoduché a intuitivní rozhraní.Z tohoto důvodu ani absence ruského jazyka nebude komplikovat proces práce s programem, a to i pro nepříliš zkušení uživatelé.Chcete-li nainstalovat tento program, musíte projít bezplatnou a velmi jednoduchou registrací na webových stránkách výrobce.

>>> Stáhnout zdarma Wondershare Disk Manager zdarma

Placený software pro rozdělení

Partition Magic

Jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších programů tohoto druhu je Partition Magic od společnosti Symantec.Tento program může fungovat ze spouštěcího disku, což výrazně zjednodušuje rozdělení pevného disku před instalací operačního systému.PartitionMagic podporuje systémy souborů NTFS a FAT.Kromě základních operací, jako je vytváření a formátování, vám PartitionMagic umožňuje převádět systémy souborů, měnit velikost oddílů a slučovat oddíly.

Paragon Partition Manager

Paragon Partition Manager je výkonný program pro rozdělení pevného disku, zálohování, defragmentace ] a správu operačního systému.Na rozdíl od předchozího programu má Paragon Partition Manager širší škálu funkcí a funkcí.Tento program je tedy jedním z mála, který vám umožní pracovat s disky pro virtuální stroje (MS Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion a Sun VirtualBox).

Acronis Disk Director

Acronis Disk Director je další pokročilý program pro rozdělení pevného disku a správu disků.Acronis Disk Director se skládá ze tří částí: modulu pro správu disků, modulu Acronis Recovery Expert pro obnovu ztracených dat a modulu pro výběr OS Acronis pro správuvíce operačních systémů.Acronis Disk Director je vybaven všemi nezbytnými funkcemi pro správu disků, zatímco program podporuje všechny moderní operační systémy souborů.