Program pro sledování videí

Už jsme psali o programech pro prohlížení mkv, tentokrát bude téma odhaleno o něco širší, budeme mluvit o programech pro sledování videí.Operační systém Windows je vybaven standardním programem pro sledování videa, toto řešení však není příliš pohodlné a univerzální.

Mnoho uživatelů proto raději používá programy třetích stran.Zvažte programy, které jsou mezi uživateli nejoblíbenější.

Populární programy pro sledování videa

Winampje multifunkční multimediální přehrávač.Programové rozhraní Winamp bylo navrženo primárně pro pohodlné poslouchání hudby, a proto, jako program pro sledování videa, toto řešení není příliš pohodlné.Pokud však přehrávač videa Winamp příliš často nepozeráte, je to pro vás ideální.

Krátké video o funkcích Winamp v angličtině:

Stáhněte si program Winamp

Přehrávač médií VLC - Výkonný univerzální videopřehrávač.Kromě sledování běžného videa vám tento přehrávač umožňuje snadno sledovat DVD a streamovat video IPTV.Přehrávač médií VLC je také vybaven vestavěnými kodeky, které umožňují prohlížet všechny populární video formáty bez instalace kodeků od vývojářů třetích stran.

Stáhnout program Přehrávač médií VLC

Přehrávač GOMje vynikající univerzální program s pěkným designem.Tento přehrávač jsem aktivně použil před přechodem na přehrávač médií VLC.Stejně jako VLC má tento přehrávač na palubě všechny populární kodeky a hraje nejvícevideo formáty bez problémů.

Stáhnout přehrávač GOM

KMPlayerje dalším dobrým přehrávačem videa.Sada funkcí a rozhraní je podobná hře GOM Player, ale méně pohodlná.Nicméně, KMPlayer je docela hodný hráč a má své fanoušky.

Stáhnout KMPlayer

QuickTimeje přehrávač médií od společnosti Apple.Přestože program QuickTime dokáže přehrávat mnoho formátů, uživatelé jej nejčastěji používají pouze k přehrávání videí v proprietárních formátech * .mov a * .qt.

Stáhnout program QuickTime

QuickTime Alternative- pohodlnější a rychlejší program pro sledování videa ve formátech *.mov a * .qt.Jak název napovídá, QuickTime Alternative Player je umístěn jako alternativa k QuickTime.

Stáhněte si program QuickTime Alternative

RealPlayer- stejně jako přehrávač QuickTime je tento program nejčastěji používán uživateli k prohlížení podnikových formátů.V tomto případě se jedná o: RealAudio (* .ra, * .rm), RealVideo (* .rv, * .rm, * .rmvb), RealPix (* .rp), RealText (* .rt), zkratka RealMedia (*.beran, * .rmm).RealPlayer však vypadá atraktivněji než QuickTime.Má pohodlnější rozhraní, umožňuje zobrazit všechny populární video formáty a to, co je nejzajímavější, umožňuje přehrávat formát QuickTime.

Stáhnout RealPlayer

Skutečná alternativa- jako QuickTime Alternative je tento přehrávač alternativou.Je určen k sledování videí v proprietárních formátech RealPlayer.Zároveň má jednodušší rozhraníJe velmi populární mezi uživateli, kteří potřebují prohlížet formáty RealVideo.

Stáhněte si program Skutečná alternativa