Tablet pro skype

Jedním z hlavních úkolů, které uživatelé nastavili pro své tablety, je online komunikace.Například mnoho uživatelů používá svůj tablet pro Skype.Tvarový faktor lehkého a kompaktního zařízení s velkou obrazovkou umožňuje používat Skype na jakémkoli vhodném místě, kde je WiFi síť.A pokud je váš tablet vybaven podporou mobilního internetu, můžete v tabletu používat Skype kdekoli, kde je mobilní pokrytí.V tomto článku si povíme o tom, jak vybrat tablet pro Skype, a také zvážit několik tablet, které jsou skvělé pro online komunikaci.

Podpora pro mobilní internet

Pokud si vyberete tablet pro Skype a chatujete online, musíte se nejprve rozhodnout pro podporu mobilního internetu.Pokud chcete být méně závislí na WiFi sítích, měli byste si vybrat tablety, které mohou pracovat s mobilním internetem.

Informace o tomto naleznete ve specifikacích tabletu.Zpravidla označuje podporu pro 3G nebo LTE.

Kamera na přední straně tabletu

Většina moderních tablet má kameru na přední straně tabletu.Tento fotoaparát vám však zdaleka ne vždy umožní získat obraz ve vysoké kvalitě.Před nákupem je lepší se seznámit s recenzemi tablet a věnovat zvláštní pozornost informacím o přední kameře.

Úhlopříčka obrazovky

Úhlopříčka obrazovky do značné míry určuje model použití tablety.Pokud plánujetePokud pravidelně nosíte tabletu s sebou, je nejlepší obrátit pozornost na tablety s úhlopříčkou 7 nebo 8 palců.Tyto tablety jsou mnohem kompaktnější, tenčí a lehčí než běžné tablety o velikosti 10 palců.Bude pro vás mnohem snazší je přepravovat a používat na silnici.

Pokud si koupíte tablet pro domácí použití, je nejlepší vybrat tablet s úhlopříčkou 10 palců.

A nyní zvažte řadu úspěšných tabletů pro Skype a komunikaci v síti.

ASUS Nexus 7 (2013) 3G- druhá verze tabletu Nexus 7.

Tato tableta obdržela7 palcová obrazovka IPS s rozlišením 1920 × 1200.Hustota pixelů byla 323 dpi.Procesor používá čtyři jádro Qualcomm Snapdragon APQ8064 taktované na 1 500 MHz a grafický akcelerátor Adreno 320.

ASUS Fonepad ME371MG 16Gb- kompaktní tablet se schopností provádět pravidelné hovory na mobilním telefonu.

Tablet byl vybaven 7palcovou obrazovkou IPS s rozlišením 1280 × 800.Hustota pixelů byla 216 dpi.Jako procesor jsme použili jeden základní procesor x86 Intel Atom Z2420 s taktovací frekvencí 1200 MHz a grafický akcelerátor PowerVR SGX540.

Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 16Gb- tablet z řady Galaxy Note je vybaven speciálním stylusem pro rukopis.

Tableta je vybavena 8palcovou obrazovkou s rozlišením 1280 × 800.Hustota pixelů byla 189 dpi.Použitý procesor je čtyřjádrový procesor Samsung Exynos 4412 s taktovací frekvencí 1600 MHz a grafický akcelerátor Mali-400 MP.Tento tablet, stejně jako ASUS Fonepad, umožňuje volat na mobilní telefon.